Triin T.

1750 aasta maal Ayala muuseumis. Maalil kujutatakse Hispaania valluatamis aegu. Selel pisdi maalis Manila Galleon SceneCirca. Maalimisel on kasutatud palju erinevaid ja erksaid värve, meeldibki see sellepärast ,kuna maal jääb hästi silma.
See on maalitud aastal 1884 Georges Seurat`i poolt. See on õlimaal ja maalitud lõuendile. Valisin selle pildi, sest siisn on näha selle ajastu inimesi, mida nad kandsid jne.
See on maalitud aastal 1889 aastal Gao Qifeng`i poolt. Valisin selle pidli kuna mulel jäi see kohe silma ning pilt on väga ilus ja aasta ajale kohane.
See on 2008 aasta kunstitöö, mille tegi Kim ja Bum Su. see on tehtud Korea filmi põhjal, mis rääkis paarist, kellel oli palju võmalusi kohtumiseks, aga polnud seda veel teinud. Ma valisin selle, sellepärast et mulle meeldivad sellised kunstiteosed ja värvid ning kuijundid on huvitavad.
See on 1660 aasta maal, mille maalis Giovanni Bonati. Valisin selle sellepärast, et selle pilt annab edasi ema ja lapse vahelist soojust ja on väga armas.
See on 1822 aasta töö, mille on teinud Marks, J.L. See pilt on muusemis digitaalselt kopeeritud. Valisin selle sellpärast, et see pilt oli lõbusa ja värvika meeleoluga.
Credits: All media
This user gallery has been created by an independent third party and may not always represent the views of the institutions, listed below, who have supplied the content.
Translate with Google
Home
Explore
Nearby
Profile