See maal on tehtud õlivärvidega paneeli peale. Sellel maalil puuduvad religioossed alatoonid. Samuti on siin pildil kujutatud naist, hoidmas käes kapsapead. see on sümboliks naise seksuaalsusele.
See on 17. sajandi Prantsuse maal, mis maaliti krohvi peale. See maal tehti 1683.a kaunistamaks des Medallies kabinetti sisenemise ruumi. Maal õhkab palju antiiksust ning jumalikkust.
See pilt kujutab naist, kes istub laua taga, hoidmas oma paremas käes lüürat ning haaramas viilukest leiba, mis asub laual. Tagaplaanil non purjus sõdurid , kes kannavad Rooma mundreid. Maalitud on see pilt õlivärvidega lõuendile. Ilmset kuulus see maal kunagi admiralile nimega Floris.
16. sajandil tehtud Itaalia stiilis maal. Tehtud on see õlivärvidega lõuendile. Maaliti see Veneetsia Servites sööklasse kaunistuseks.
See on Georges Seurati kõige tuntuim ning suurem maal. Ta on kujutanud siin pildil puhkavaid inimesi Seine jõe ääres, kohas nimega La Grande Jatte. Maal on tehtud õlivärvidega lõuendile.
See maal on tehtud renesanssi stiilis. See oli tellimus Lorenzo di Pierfrancesco de`Medici-lt. Maal õhkab jällegi palju aniiksust ning kaunidust.
Credits: All media
This user gallery has been created by an independent third party and may not always represent the views of the institutions, listed below, who have supplied the content.
Translate with Google
Home
Explore
Nearby
Profile