Ragnar Rinne galerii

See pilt on tehtud 1950 aastal Yokoyama Taikani poolt. Pildil on kujutatud langevat jõge. Valisin selle pildi sellepärast, et see jäi silma ja pildil on rahulik meeleolu.
Pilt on tehtud 1563 aastal Pieter Bruegel the Elder`i poolt. Pildil on kujutatud Roomlaste ehitatud linna peaehitist. Valisin selle pildi kuna sellel on uhke ja suur ehitis.
See pilt on maalitud aastatel 1888-1889 Vincent van Gogh`i poolt. Pildil on kujutatud pirnid. Valisin selle pildi sellepärast, et selle on maalinud üks kuulsamaid kunstnikke ja pilt on ilusates mahedates toonides.
Maalitud 1617 aastal Bosschaert`i poolt. Pildil on kujutatud vaasis olevaid erinevaid lilli. Valisin selle pildi sellepärast,et pilt on värvikas ja tekitab rõõmsa meeleolu.
See pilt on tehtud aastatel 1690-1710 Gaspar van Wittel`i poolt. Pildil on kujutatud heledates toonides Sant`Angelo lossi vaade. Ma valisin selle pildi kuna mulle meeldis selle pildi vaade ja heledad toonid.
See pilt on maalitud 1920 aastal Sir Matthew Smith`i poolt. Pildil on kujutatud maastiku. Pilt on tehtud õlipastellidega. Valisin selle pildi kuna see on hästi kirju ja tekitab sügise meeleolu.
Credits: All media
This user gallery has been created by an independent third party and may not always represent the views of the institutions, listed below, who have supplied the content.
Translate with Google
Home
Explore
Nearby
Profile