mängud värki särki

Õlimaal. Tehtud äkki mingi 19-20 sajand. olukord tänavalt, osad inimesed teevad tööd ja rüselevad.
Istub. Laual on raamat, ehk siis loeb, kuid pilgust võib vaadata, et ehk jälgib telekat või midagi, mis on siinpool. Mingite pastellidega vast joonistatud. Aeg ikka tänapäev, ilusad riided , maja diivan jne
vaba aeg. õlimaal, 19 sajand. Naine ketrab, mees vaatab pealt. vanaaegsed riided ja värgid.
Sööb granaatõuna, päris huvitav tegevus. Granaatõun ju hea. aga tal ilmselt suht suva sest ta plödistab endale peale, pilgust tundub, et on keskendunud millelegi muule.Õlimaal ma pakun. Ajastu ka tänapäev
jällegi mänguline tegevus, kohe kindlasti mäng, sest pärineb pilt ju olümpiamängudele pühendatud muuseumist. Korvpall muidu väga tore mäng pildil vast kujutatud seda et kõik soovivad seda palli sinna korvi saada jne.Siin raske määratleda, kas on joonistatud või maalitud. äkki pigem maalitud mingite õlivärvidega ehk. Tegemist on vanal ajal tehtud maali/joonistusega, kuna need kossukostüümid päris vanaaegsed.
Vaba aeg. see on lavastatud pilt, siis üles pildistatud. käib vaba-aja alla kindlasti,sest et magamine on parim vaba-aja veetmise viis. mulle meeldib. Pilt tänapäeval tehtud, kvaliteet on ju hea.
Credits: All media
This user gallery has been created by an independent third party and may not always represent the views of the institutions, listed below, who have supplied the content.
Translate with Google
Home
Explore
Nearby
Profile