Marise galerii

Maal on valminud renessansi aja hollandlase käe all, kes teeb väga detailset tööd. Kujutatud on raske lõbutsemise ja peo lõppu-näha on mängivaid ja juba lahkuvaid pillimehi ning kõikjal on jälgi lagastamisest. Maali ülesehitus meenutab Leonardo da Vinci Püha õhtusöömaaega, kuid on robustsem.
Prantsuse kunstniku ja skulptori töö on tehtud pronksist ning on ilmselt üsna väike. Tüdruku riietus ja hoiak meenutab baleriini ning ta tundub üsna jõuline ja enesekindel.
Lõuendil on kujutatud üsna impressionistlikku teost kuna detaile on vähe ja keskendutakse hetke emotsioonile, samuti on näha pintslilööke ja töö pole väga selge. Toonid on tuhmid ja üksluised nagu tundub laval olemine baleriinide jaoks.
Prantsuse maalikunstniku impressionistlik maal on rõõmsetes toonides. Pildil on aias olen naine päevavarju ja lilli korjava pojaga. Lõuendil on selgesti näha pintslilööke ja kujutatu on arusaadav vaid kaugelt vaadates. Tekitab sooja tunde, justkui oleks käes suvi.
See post-impressionismi ja sümbolismi esindaja on kujutanud lõuendil rõõmsavärvilisi liblikaid, mis tekitab kerge meeleolu, kuid samas tuletab meelde, et elu on liiga lühike, et seda mõttetuste peale raisata. Maalil on näha ka pintslilööke ning värvigamma on rahustav.
Maal lõuendil on pointilistlikus stiilis ja kujutab endal inimesi vabal ajal pargis meelt lahutamas. Lähedalt vaadates on selgesti näha pintslilöögid, töö on üsna heledates toonides, mängitud on varjudega ning meeleolu on rõõmus ja vaba.
Credits: All media
This user gallery has been created by an independent third party and may not always represent the views of the institutions, listed below, who have supplied the content.
Translate with Google
Home
Explore
Nearby
Profile