Getter

Maalil on kujutatud *****, kes on rannatoolil.Taustal on näha merd ja randa.Riietuse välimusest tundub ***** olevat kesklassi inimene. Maal annab rahuliku meeleolu.Õlimaal vineeril.Valminud 1927 ,Roy de Maistre.
Pilt kujutab ema ja last. Ema loeb või vaatab raamatut.Ümbruskonnast on raske aru saada, kuna pilt on joonistatud ebakorrektsete piirjoontega ja veidi lohaka muljega. Joonistatud on pliiatsiga ja pruuni tindiga.Valminud aastal 1509 ,Raphael.
Maal kujutab teatrietendust. Laval etendab midagi ja publik jälgib neid. Arvan, et tol ajal oli teatriskäik populaarne vaba aja veetmine.Valminud aastal 1856 ,Adolph Menzel.Stiil: realism.Õlimaal lõuendil.
Sellel maalil on näha, et ema või lapsehoidja mängib lapsega. Nad mängivad kujukestega.***** naeratab ja laps on ka rahuloleva näoga.Maalilt on aru saada, et ***** armastab last väga.Arvan, et tegemist on keskklassi inimestega.Maalil on edasi antud rõõmus ja tore meeleolu.Maal on tehtud pastelsete ja mahedate toonidega.Õlimaal lõuendil.Valminud aastatel 1895-1896, Auguste Renoir.
Maalil on kolm inimest: kaks naist ja mees. Samuti on näha kahte kutsikat.Üks naistest kiigub kahe puu vahel ning teine paistab ringi jooksvat või tantsivat. Mees kummardab. Täpselt pole aru saada mida mees teeb, aga ta hoiab kinga käes.Võibolla on üks neiudest kinga kaotanud ning mees üritab seda talle jalga panna.Tagapool on näha ka pikniku tekki, mille peal on veinipudel ja klaasid.Kõigil paistab hea tuju olevat.Mõnusa meeleolu annab edasi ka maal ise.Tehtud aastal 1760, Norbert Grund.
Pildil on ***** ja tema hobune.***** kõnnib hobusega. Maalil on kujutatud austraalia maastikku.Loodus on vägagi realistliku välimusega.Maal annab edasi rahuliku meeleolu ja näitab Austraalia kaunist loodust.Õlimaal lõuendil.
Credits: All media
This user gallery has been created by an independent third party and may not always represent the views of the institutions, listed below, who have supplied the content.
Translate with Google
Home
Explore
Nearby
Profile