Vanad inimesed

Edgar Degas maal Mary Cassatt´ist sai valmis aastal 1884. Seda kaunist portreed maalis ta neli imelist aastat. Autor pani sellesse maali oma tunded ja suured oskused. Kuna maalil on toodud välja igast huvitavaid detaile, siis on näha, kui palju on Edgar oma maaliga vaeva näinud. See maal sai portreer olema naise nime "Mary Cassatt".
See huvitav maal vanast mehest on härra Edouard Manet´il valminud aastal 1876. See on portree Stephane Mallarme´st. Maali nimigi on saanud mehe nime järgi. Kõige rohkem juhin tähelepanu käele, mida on kunstnik väga hästi suutnud maalida. See on väga graatsiliselt pildile maalitud.
See maal on maalitud Auguste Renoir poolt. Portreel on kujutatud Albert Cahen d´Anvers´ti. Maal on valminud aastal 1881. Maalil on väga ilusad värvid ja härra on pildil väga elegantselt maalitud, kuid ka tagataust ei jää märkamata. See on nii detairohkelt maalitud. Maal asub J.Paul Getty muuseumis.
Renoir on maalinud teist imperssionistlikku kunstnikku Claude Monet. Maal valmis aastal 1875. Kuigi sellel maalil on siiski sünged toonid, on suutnud kunstnik oma kolleegi väga hästi jäädvustada.
Edouard Manet on maalinud kahte vanemat inimest. Ta on maalinud seda aasta. Alustas ta selle tööga aastal 1878 ja lõpetas 1879. Maali pealkirjaks on "Konservaatooriumis". Mulle meeldib see, kuidas autor on suutnud mõlemaid isikuid väga hästi maalida. Tunne on, justkui oleksid need inimesed kõrgemast klassist.
Selle maali on maalinud Edouard Manet aastal 1862 naisest, kelle nimi on Victorine Meurent. Autor on iseenesest hästi maalitud, kuid mulle isiklikult ei meeldi, kuidas kunstnik on kujutanud naise nägu. See on kuidagi lohakalt tehtud, kuid suurim rõhk on pandud silmadele, muu on lohakalt tehtud.
Credits: All media
This user gallery has been created by an independent third party and may not always represent the views of the institutions, listed below, who have supplied the content.
Translate with Google
Home
Explore
Nearby
Profile