School Work- Sander Lepik

Autor: Auguste Renoir maalitud. 1876. On öeldud et see pilt on joonistatud õli värvidegas lõuendile. Aga ma arvan et siin on ka kasutatud ka muid värva, kuigi väga vähe. Pilt kujutab tansu pidu ühes hoovis. Silma torkan mulle eriline neli detailset isiku nägu, kolm laua juures üks tansimas. Kolm nendest isikutest on naised.
Autor: Geroges Seurat maalitud. 1884-1886 Tundub nagu pilt oleks maalitud õli värvidega lõuendile täpitamise teel. kujutab inimesi kalda ääres midagi vaatamas või lihtsald aega nautimas, erilist tähelepanu pole millelgi pööratud
Autor: Charles de La Fosse maalitud: 1679. Maalitud on pilt vist savi värvidega Pilt kujutab Aleksander suurt lõvisi jahtimas koos orjade ja ühe pärslasega pildi tagaplaanil on ka näha ühte esmakordselt sõjasolijat, ta hoiab oda tagurbidi käes ja ta näib olevat treenimata.
Autor: Thomas Gainsborough maalitud: 1783. Pilt tundub olevat maalitud quas värvidega pilt kujutab inimesi St. James´s pargis kõndimas. Pildil on eriti esile tõstetud naisi ja mehi on vähe ja nad on pildil peaaegu nagu varjud.
Autor: Max Klinger maalitud: 1878. Paistab olevat värvitud quas värvidega Pildi nimi on küll kõndija aga paistab et mees kelle õlal on tema joppe ei ole just eriti teretulnud ja paistab et teda hakkatakse varsti läbi peksma kuna üks mees paistab korjavat ühte kivi üles ja aia juures mees hoiab keppi käes. Ma arvan et see müür kujutab tapamüüri.
Autor: Hendrick Avercamp joonistatud: 1620. Pilt paistab olevat joonistatud paberile. Pilt kujutab inimesi talvel ühel Ungari ganlil. Ja milegi pärast on üks lipp tagurpidi või on hoopis Iraani lipp
Credits: All media
This user gallery has been created by an independent third party and may not always represent the views of the institutions, listed below, who have supplied the content.
Translate with Google
Home
Explore
Nearby
Profile