Kelly Kathriin

Siin on mõned pildid, mis meeldisid mulle erinevate värvide ja tunnete poolest.

Mina arvan, et sellel pildil on kujutatud töölise rasket päeva. Pildil olevad inimesed on väsinud ja näljased. Pildil on väga maa lähedased värvid, pole kasutatud erksaid värve. Tegemist on maaliga. Mulle meeldib see maal kuna siin on kujutatud tööliste ehtsaid emotsioone, pärast rasket päeva.
Pildil torkab kohe silma kaks erinevat inimklassi. Rikkamad sõidavad uhkete kuldsete paatidega samas, aga vaesem rahvas tavaliste puit paatidega. Linnatänavatel on näha tohutuid rahvamasse. Üldiselt on kujutatud väga tagasihoidlike toone, kuid rikaste inimeste paatidel on kasutatud erksamaid toone. Mulle meeldib see maal, kuna siin on erinevate inimklasside tundeid ja elu kujutatud vastavate värvidega. 
Pildil on kujutatud looduse erinevaid vorme. Vikerkaare järgi võib arvata, et mõni hetk tagasi on sadanud vihma. Värvid on väga rikkalikud. Kogu seda rohelisust vaadates tundub, et tegu on suvega. See pilt meeldiski mulle kogu selle rohelisuse ja kena maastiku pärast.
Mina arvan, et sellel maalil on kujutatud lilli kui elusolendeid. Lilled küll ei räägi, kuid nad arenevad, kasvavad ja toituvad nagu päris inimesed. Lillede maalimiseks on kasutatud erksaid värve. Valgel taustal paistavad suured õied kohe silma. Kroonlehtedel on kujutatud inimese nägu. Mulle meeldis see maal, kuna see on eluslooduse üle mõtlema panev.
Credits: All media
This user gallery has been created by an independent third party and may not always represent the views of the institutions, listed below, who have supplied the content.
Translate with Google
Home
Explore
Nearby
Profile