School project

Pastellidega on joonistatud paberile. Kasutatud on külmi toone. Pilt tekitab igatsuse talviste ilmade ning jõulupühade järele.
Winslow Homer oli Ameerika maastiku maalija , ta oli tuntud oma meremaalide poolest. Kastutatud on külmi toone, joonistatud on grafiidiga ja vesivärvidega. Pilt on väga ilus ja tekitab rahuliku tunde.
August Strindberg tegeles eelkõige kujutava kunstiga. Kasutatud on külmi värve, pilt on väga ilus ja tekitab tunde nagu väljas oleks karm pakane ja akendel oleks ilus härmatis. Pilt on joonistatud õlivärvidega tsingi tahvlile.
Õlivärvidega on joonistatud lõuendile. Kasutatud on sooje värve ning pildil näeme väga kaunist maastikku, mis tekitab tahtmise minna loodusesse.
William Preston Dickins oli Ameerika kaasaegne kunstnik, lõuendile on maalitud õlivärvidega. Pildil on kujutatud mõnusat talvist linna, mis toob igatsuse jõulude ja lume järele.
Credits: All media
This user gallery has been created by an independent third party and may not always represent the views of the institutions, listed below, who have supplied the content.
Translate with Google
Home
Explore
Nearby
Profile