Paul Cezanne oli prantsuse impressionistlik ja postimpressionistlik kunstnik. See pilt on postimpressionistlik ja on tehtud õlivärvidega . Pildil on kujutatud erinevaid värve elavates asjades ehk siis kokkuvõttes elu.
18.sajandist pärit pilt . Pildil on kujutatud Veneetsia linna maastikku Ja on näidatud kuidas seal inimesed ringi liikusid. See pilt asub Uffizi galeriis Itaalias.
See pilt on pärit 17 sajandi algusest ja on tehtud õlivärvidega. pildil on kujutatud Isaaci ohverdust jumalatele. see pilt on pärit uffizi galeriist Itaaliast.
PIlt on tehtud 19.sajadni lõpupoole Max Liebermanni poolt ,kes kujutas sellel pildil töötajaid ja nende igapäevaelu. See pilt asub Alte Nationalgalerie's Saksamaal .
See skulptuur on tehtud Frederic Leighton'i poolt. Frederic Leighton elas 1830-1896 ja ta oli Inglise maalija ja skulptuurist. Selles töös on kujutatud atleeti püütoniga maadlemas.
See pilt on tehtud 19 sajandi algul ja seal on kujutatud Napoleoni sõja võitu ottomanide vastu . PIlt on maalitud.
Credits: All media
This user gallery has been created by an independent third party and may not always represent the views of the institutions, listed below, who have supplied the content.
Translate with Google
Home
Explore
Nearby
Profile