Jurgen

Nagu iga Van Goghi töö on selleski mingisugune eripära, mis mulle kohe silma jääb. Selle pildi puhul meeldivad mulle need punased toonid.
See pilt näitab sõjakahjustusi ja selle ümber tiirlevat õudust, mis imelikul moel sisestab kõhedust ja hirmu.
Raske on öelda miks ma selle pildi valisin. Tal on kuidagi Mona Lisa'lik mõju, sest täpselt ei tea,mis emotsiooni naine kogeb.
Jällegi Van Goghi töö, kus on osavalt kasutatud heledaid toone , mis mulle kohe silma torkavad.
Kui kunstiajaloos tagasi vaadata, siis enamus pildid, mis annavad edasi kannatusi on Jeesus,kes on risti löödud. Siis sellel pildil on näidatud teisest perspektiivist kannatusi ja õudust.
Armastus ei ole ainult mehe ja naise vaheline püha emotsioon vaid eksisteerib sajal erineval moel.
Suitsetamine ja surm on omavahel seotud.Raske öelda kas Van Gogh seda omal ajal teadis, aga mulle ütleb see pilt just täpselt seda.
See on mu lemmik pilt läbi aegade, sest see väljendab just Van Goghi impressionismi ja pilt ise on väga mõjus ja ilus.
Mulle meeldib kuidas siin on kujutatud taevast ja maastiku. See pilt on lihtsalt ilus . Mingit sõnumit ta mulle otsest ei annagi.
Ma usun, et see pilt on omataolistest üks esimesi ja just seetõttu ma ta ka valisin. Mõnus on vaadelda suurlinnu õhust. Ise ma küll ei vaata reaalsest, aga kunstnik on andnud võimaluse tolle aja inimestel seda just näha..
Credits: All media
This user gallery has been created by an independent third party and may not always represent the views of the institutions, listed below, who have supplied the content.
Home
Explore
Nearby
Profile