kaire

Pilt kujutab rahvamassi, kes külastavad haigeid. Esmapilgul ei saa pildi mõttest arugi, sest tähelepanu on pööratud väga paljudele detaildele, pilt on üksikasjalik. Tähelepanu on pööratud mõisa arhitektuurile, inimeste riietele ja isegi loomadele. Tehtud 17 saj, barokki ajastul. Pildil on kasutatud sooje värve .
Pildi keskel on sületäis punaseid, erinevas suuruses õunu. Kohe hakkab silma maali selged kontuurid ja jõulised tõmbed. Kasutatud on väga süngeid värve. Taustale pole detailselt tähelepanu pööratud, kuid värvid räägivad enda eest. Tehtud 19 saj.
Pilti lähemalt vaadates, ei tundu ta väga terav. Kuid kahe lõvi näoilmed on siiski arusaadavad. Pole kasutatud värve. Taustale pole üldse tähelepanu pööratud, kuid see polegi alati vajalik. Tehtud 16 saj..
Tegemist on panoraam pildiga. Kujutab kohe algavat sõda. Sõjardid galopeerivad massiga ratsude seljas, tolm taga. Georg Hendrik Breitner oli erakordne kunstnik, keda premeeriti mitmesuguste auhindadega. Tehtud 19 saj.
Tegemist on Portreepildiga, kus on kahe aastane laps. Pilt on nii detailne, et lähedalt uurides oleks nagu pildistatud. Silma hakkab ka valge kleit ja punased põsed. Sellest saaks veel palju rääkida. Tehtud 17 saj.
See on ilmselgelt minu lemmik pilt selles galeriis. Tahaks teada millest see ***** mõtleb . Ta jookseb oma paljude asjadega. Kas põgeneb ? Pruunikad värvid, tema ja sügis . Valmin ud 18 sajandi lõpul . Edo perioodil.
Credits: All media
This user gallery has been created by an independent third party and may not always represent the views of the institutions, listed below, who have supplied the content.
Translate with Google
Home
Explore
Nearby
Profile