Mäng ja vaba aeg

Lapsed mänguhoos kassi tantsima õpetamas. 17. sajand. See on kohe kindlasti maalitud. Maal on väga reaalne . Kõik emotsioonid ja liigutused on ilusti välja toodud. Pilt on selle aja kohta vägagi lustakas.
Kaardimäng 1953. 20 sajand- maailmasõdade sajand. See on üpriski ebareaalne. Inimesed on väga ebareaalselt joonistatud ning terve pilt on selline imelik, kuid samas väga huvitav ja värviline.
Lustakas ja rõõmsameelne paadisõit. 19. sajand. See tundub olevat pintseldatud maal. Inimesed tunduvad pildil päris reaalselt maalitud ning üldine mulje pildist on päris reaalne.
Muusikud pille mängimas. 20. sajand. See pilt on väga värviline ja rõõmsameelne. Mustanahalised muusikud mängivad pille ning kõik see tekitab sellise huvitava ja pöörase tunde.
Kujukene jäähokimängijast. 20. sajand. See on kuju tundub olevat tehtud kivist. See pole väga reaalne, kuid aru on saada, et see on inimene.
Lõbus ratsamäng. 19. sajand. See kuju tundub olevat tehtud kivist. Kuju on suhtelist ebareaalne. See on kuju habemega mehest, kes on ilma peata hobuse seljas.
Credits: All media
This user gallery has been created by an independent third party and may not always represent the views of the institutions, listed below, who have supplied the content.
Translate with Google
Home
Explore
Nearby
Profile