Hanna-Marii galerii

Selle pildi juures jäävad mulle esmalt silma pisidetailid, mis on väga hästi kunstniku poolt välja toodud. Valisin selle kunstitöö, sest kunstnik on tabanud väga hästi emotsioone ja need suurepäraselt vaatajale edastanud. 
Selle kunstitöö juures meeldib mulle, kuidas kunstnik on kujutanud taevast. Arvan, et kunstniku eesmärk oligi jäädvustada öist vaadet. Tegu on õlimaaliga.
Valisin selle pildi, sest mulle meeldib kuidas kunstnik on mänginud erinevate valgusefektidega. Just see muudabki selle töö eriliseks ja salapäraseks.
Valisin selle töö, sest pildil on kujutatud arinevaid antiikmütoloogia tegelasi, kes muudavad kunstitöö huvitavaks. See töö on ka autori üks populaarsemaid.
Kunstitöö juures meeldib mulle see, et kunstnik on kujutanud veealust maailma, mis muudab terve töö minu arust väga maagiliseks. Väga hästi on välja joonistatud kõik pisidetailid ning pildilt on näha huvitav valgus. 
Credits: All media
This user gallery has been created by an independent third party and may not always represent the views of the institutions, listed below, who have supplied the content.
Home
Explore
Nearby
Profile