geoff Gross 9A

Valisin selle, sest see meenutab mulle nagu rohekat kärbseseent, mis on minu arust väga kena. See pilt tundub samas nii rõve, kui ka fantastiline.
Antud pilt meenutab mulle lõpmatuse sümbolit kui ka samas sõõrikut. Selle pildi puhul mulle meeldib see, et see on mitme mõtteline. Kindlasti sobiks see pilt kuskile poodide seintele. Mulle väga meeldib see pilt.
Antud pilt meenutab mulle õgardist poissi, kes on ennast nätsust täis õginud, kuid ka samas jätab sellise tunde et tal oleksid nagu sõrmed suus. Väga ilus pilt!
Antud pilt on minu arust väga omapärane, sest sellise pildi tegemiseks peab olema juba palju julgust, sest tegu on väga karmide kujunditega. Need silmad nagu vaataksid kohe otsa, jätab sellise mulje. Vapustav pilt!
See pilt meenutab mulle vabadust. Mulle tundub nagu antud isik oleks kaotanud midagi enda elus, mis teeb teda väga nördinuks. Tundub, et on toimunud suur muudatus tema elus. Väga kihvt pilt, kindlasti sobib tänavatele.
Credits: All media
This user gallery has been created by an independent third party and may not always represent the views of the institutions, listed below, who have supplied the content.
Home
Explore
Nearby
Profile