Kristjan Ranna galerii

Sõjaüksus vastaste maaaladel, realistlik. Sõjaüksused tekitavad tunde nagu oleksid nad teistest üle, samas paistavad nad ka väsinud olevat.
Inimeste, võimalik et kättesaadudud vastaste piinamine erinevate meetoditega. Tekitab kurva tunde, paistab et selline ehitis on just sellel eesmärgil tehtud, et inimesi sellistel viisidel piinata.
Kujutab sepikoda ja seal tehtavaid töid. Tunduvad olevat töökad ja abivalmid inimesed, sest nagu pildi peal on näha siis toimub tugev koostöö.
Kujutatud on vanaaegset vedurit ja selle ääres olevat maastikku. Tekitab masendava tunde, sest ilm paistab väga halb olevat, suur osa maastikust on vee all, porine ja taevas on pilvi täis.
Tekitab talve ja jõulutunde, kõik sellel pildil meenutab kõike seda. Nagu näiteks laste kelgutamine mäest alla, saaniga sõitmine, kõik puud ja majad on paksu lumekihi all.
Credits: All media
This user gallery has been created by an independent third party and may not always represent the views of the institutions, listed below, who have supplied the content.
Home
Explore
Nearby
Profile