Gero96

Need pildid on erilised kuna need jäid mulle silma millegi tõttu, need pildid tekitavad kirjeldamatu tunde minus, hea tunne neid vaadata.

From the Ukrainian folktale Mitten, Evgenii Rachev, 1950 - 1950, From the collection of: Chihiro Art Museum
Pilt on tehtud 20. sajandil 1950 aastal. Pildi valisin, sest see tekitab minus jõulutunde, lumi maas, oled koos perega ja naudid seda.
Cover illustration for Gomuatama Pontaro (Pontaro, the Boy with a Bouncy Head) (Doshinsha Publishing), Shinta Cho, 1998 - 1998, From the collection of: Chihiro Art Museum
Värviline, ilus kombinatsioon, värvid sulanduvad teineteisega väga hästi kokku, on aru saada mis on mägi, mis on järv ja mis on puud.
The Little Mermaid Thinking of the Prince, Chihiro Iwasaki, 1967 - 1967, From the collection of: Chihiro Art Museum
Pilt on tehtud 1967 aastal. Mulle meeldib kuidas on joonistatud see merineitsi, pilt paneb väga mõtlema.
Fishing at Sunset, Kong, Sung Hun, 2009, From the collection of: Korean Art Museum Association
See taevas, tekitab nii hea tunde, jääkski vaatama seda, see on nii kaunis ja need värvid lihtsalt panevad mu sulama. Lemmik pilt.
Fishing Boat, Kim Jun-geun, 1850/1950, From the collection of: Korea Data Agency
Pilt on tehtud 1850 aastal. Valisin selle, sest siin kujutab vanaaegset kalapüüdmis tehnikat ja millised nägid kalalaevad välja.
Credits: All media
This user gallery has been created by an independent third party and may not always represent the views of the institutions, listed below, who have supplied the content.
Home
Explore
Nearby
Profile