school work

See pilt asub lõuna- Austraalia kunstigaleriis. selle maali nimi on Autumn, Sussex, mis on tehtud aastal 1907. See maal valmis Spencer GORE käe all. See maal on tehtud pintsliga tupsutades. Valisin selle pildi kuna mulle meeldib sügis. Sellel pildil on loodus, mis mõjub mulle tohutult rahustavalt.
See pilt asub Tate Britain 2 muuseomis, selle nimi on The Great Day of His Warth, mis on näinud päevavalgust kuskil aastal 1851 John Martini käe all. See ei tundu minu jaoks maal olevat ning arvan, et on pilt, kui ma pole selles eriti kindel. Ma ei saa eriti hästi aru mida see pilt endas kujutab aga selles on midagi, mida ma ei oska seletada, mille tõttu see mulle meeldibgi. mulle mõjub see pilt pige ergutavalt kui rahustavalt, tunnetan siin karmust ja jõhkrust, kuid samas armastust, rahu ning ilu. Seletamatul omapärane.
See ilmeline kunstiteos asub MAM, museu de arte moderna de sao paulos. selle pildi nimi on Untitled, mis on valminud aastal 2012 osgemeose käe all. Mulle tundub et see on tehtud arvutiga. Mulle jäi see meelde kuna ta on värviline ja silma torkav. kui mul oleks enda toa seinal selline teos oleks mul igakord sinna tuppa astudes rõõmus meel.
see aga on sammuti minu meelst foto. See foto asub Staatliche muuseomis Berliinis 3. See pilt tundub kohati väga kõle ja algul seda nähes tulid külmavärinad. sama on seal tunda rõõmu.
See maal asub sammuti Pinacoteca do Estado de Sao Paulo muuseomis. Maali nimi on Maternity nin on valminud Visconti, Eliseu käe all aastal 1906. siin pildil on tohutult ilus loodus ja maastik. ning pere siin pildil paneb mind mõtlema ema tulevikule, mida soovin saavutada ja sammuti minevikule, mida on minu ema läbi elanud. Südamilk maal.
See on aga maal ning asub Staatliche Museomis Berliinis. Maali nimi onForest path near Spandau, valmistanud Carl Blechen aastal 1835. See maal on mulle arusaamatu, kuid seda on raske unustada. Minu ainuke ja esimine mõte kohe seda pilti nähes oli, et iga tunneli lõpus on valgus, igas halvas on midagi head.
Credits: All media
This user gallery has been created by an independent third party and may not always represent the views of the institutions, listed below, who have supplied the content.
Translate with Google
Home
Explore
Nearby
Profile